Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
jf-logo
Krótko o nas
Jungle Fever to jedna z najbardziej dizajnerskich marek w dziedzinie kosmetyków do profesjonalnej ochrony włosów. Dbamy o fyzjerów aby na bieżąco spotykali się z technologicznymi i handlowymi nowinkami wśród produktów profesjonalnych.
Jungle Fever zajmuje konkurencyjne miejsce zarówno na włoskim jak i międzynarodowym rynku.
 
Idea
Słowa przewodnie Jungle Fever to technologia i dobre samopoczucie.
Nasze produkty są niezawodne, skuteczne i niezwykle przydatne w zaspokojeniu potrzeb profesjonalnego salonu.
Dzięki dokładności przeprowadzonych przez nas badań naukowych, formuła naszych kosmetyków jest skonstruowana w taki sposób, aby dopasowała się do każdego rodzaju włosów i ułatwiała profesjonalną pielegnację a w rezultacie włosy wyglądały jak po ekskluzywnych zabiegach kosmetycznych.

Cel
Celem Jungle Fever jest zaoferowanie fryzjerom najlepszych profesjonalnych i wysoko jakościowych produktów dla piękna i poprawy kondycji włosów.
Połączenie drużyny ekspertów, tradycji i technologii pozwala rozwinąć zaawansowaną formułę unikalnych produktów, poddawanych stałym i niezawodnym testom, które gwarantują maksymalne bezpieczeństwo i unikalne stylizacje.