Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Szkolenia i pokazy
Ciągła edukacja, szkolenia techniczne oraz pokazy służą udoskonalaniu wiedzy i teoretycznej i praktycznej aby zagwarantować wysoki poziom usług w salonie.
Chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami. KONTAKT
 

Serdecznie zapraszamy na szkolenie z zakresu najnowszych światowych technik koloryzacji i strzyżenia Jungle Fever organizowane przez firmę FRYZART wyłącznego dystrybutora marki Jungle Fever w Polsce.

Szkolenie poprowadzi:

International Brand Ambassador NG Group

Carlo Iacullo,

światowej klasy stylista urodzony w Neapolu. Swoją przygodę z rzemiosłem rozpoczął jako chłopiec, przygotowując peruki w salonie swojego wuja. Ukończył akademię HCH de Paris Master of art. Jego nieskończone pragnienie wiedzy i nauki doprowadziły go do podróży po całym świecie, gdzie stał się ikoną renomowanych firm. Jako technik główny stał na czele takich marek jak: INDOLA, GOLDWELL, ALFAPARF. Wśród licznych doświadczeń ma również na swoim koncie współpracę z wieloma znanymi stylistami:

MAHOGANY ACADEMY

VIDAL SASSON ACADEMY

a także:

RICHARD THOMPSON

JAZZ FOSKER

LUIS LONGHERAS

ELIABE MOREIRA

RAMIRO MATA

ALAN NEVILLE

GABRIO STAFF

Uczmy się od osób z taką rekomendacją - od najlepszych.

Szkolenie odbędzie się 18 października 2015 (niedziela) o godzinie 10:00 w Hotelu Soray, ul. Krakowska 14, Wieliczka.

Koszt szkolenia: 100,00 zł

 

Wiecej informacji na temat szkolenia i produktów pod numerem telefonu 694 401 955